+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ATIG Menkul Değerler A.Ş. (SPK Lisanslı)

Nereden
    FxGrup HQ
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    885
    1.041 mesaja 1.929 teşekkür aldı
    My Mood
    Bored
    Alıntı TanImsIz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ATİG Menkul Değerler'in %92 si Mustafa Özen'e aittir. Diğer ortakları da aynı şekilde Türktür.

Bknz: http://spk.gov.tr/apps/afd/ortakliky...ubmenuheader=8

(Faal Aracı Kuruluşlar seçeneğinden ATİG Menkul Değerleri seçmeniz yeterlidir.)

Adından da anlışalacağı gibi Advised Trading forex piyasasını yakından tanıyan bir gruptur.

Bknz: http://www.advisedtrading.ch

Saygılarımla..
    bizim bıyıklılardanmış yani

Nereden
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    1.120
    145 mesaja 219 teşekkür aldı
    Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100k üzeri hesap açın onlar yeri bulur
    O paraynan öküz alırız, hemde dayalı döşeli

http://www.designconceptideas.com/mo...bus-ibusiness/

Ofis fantazimi bir üst düzeye taşıyorum. Ticaretteki risklerden sıyrılıp geçerim ofisime
    Gerçi YTTK'dan umutluyuz eğer becerilebilirse imalata devam.
    http://www.aksam.com.tr/borcunu-odem...--136089h.html
    My best ANDROID App: TOEFL İBT Preparation, Mx Player, MatchUp, SoundBooster, SleepTime

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    18
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Kullanan kimse yok galiba. Ne iyi diyen olmuş ne kötü. Bari ben kullanayım da iyi mi kötü mü diyeyim

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben de kurum hakkındaki yorumları merak ediyorum.
    Umarım görüşlerini paylaşan olur..
    FXrehber.com : Forex aracı kurum karşılaştırma platformu

(FXGrup ile bağlantısı bulunmamaktadır.)

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    2
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Buralara kimse uğramaz oldu ama ben yazayım yinede belki birkaç kişiye faydam dokunur.Atig ile 3 senedirli çalışıyorum spreadleri düşük özellikle CFD lerde ancak klasik scalp serbest diyip scalp yapan adamı bir şekilde durduran firmalardan. platform dondurmamı istersin kotasyon vermeme yeniden isteme ve en son gönderilen emiri bekletip duruma göre işleme alma ne ararsan var yani platform oyunlarından. bir emir 10 sn bekletilirmi 4 5 sn kafalarına göre hatta bar hiç kımıldamasa dahi şu anda emirlerimi 5 sn bekletip yeniden fiyat istiyorlar.kazara emir açmışsam yandım kapatmak için peşinden 20 kere kapata basıp beklediğimi biliyorum.Aman diyim. ha scalp yapmayacaksanız para çekip göndermede bir sıkıntı yok ama işlem odaları ile ters düşerseniz aynı gün bitirirler hesabınızı benden söylemesi.

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı voyager7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buralara kimse uğramaz oldu ama ben yazayım yinede belki birkaç kişiye faydam dokunur.Atig ile 3 senedirli çalışıyorum spreadleri düşük özellikle CFD lerde ancak klasik scalp serbest diyip scalp yapan adamı bir şekilde durduran firmalardan. platform dondurmamı istersin kotasyon vermeme yeniden isteme ve en son gönderilen emiri bekletip duruma göre işleme alma ne ararsan var yani platform oyunlarından. bir emir 10 sn bekletilirmi 4 5 sn kafalarına göre hatta bar hiç kımıldamasa dahi şu anda emirlerimi 5 sn bekletip yeniden fiyat istiyorlar.kazara emir açmışsam yandım kapatmak için peşinden 20 kere kapata basıp beklediğimi biliyorum.Aman diyim. ha scalp yapmayacaksanız para çekip göndermede bir sıkıntı yok ama işlem odaları ile ters düşerseniz aynı gün bitirirler hesabınızı benden söylemesi.
    Bütün bu güzelliklerle ben 30 yıl bile birlikte yaşamaya razıyım. sizin daha 3 yıl olmuş

Düzenleyici kurum, bu tip brokerları, aracı kurumları denetlemekte zorlanıyor diyelim. Bu kurumların hepsi aynı zamanda Istanbul'u finans merkezi yapma hedefinde başat olan BIST'in üyesi aracı kurumlar. BIST neden böyle aracı kurumların kendi bünyesinde faaliyetlerde bulunmasına izin veriyor?

Hadi BIST'i, SPK'yı geçelim. Aracı kurumlar birliği yok mu? bu kurum doğru düzgün çalışma prensiplerine bile sahip çürük elmaları ayıklamıyor mu, bu şirketler hakkındaki şikayetler konusunda neden üzerine alınmıyor?

Kaldıraçlı piyasada yatırımcı beceremiyor diye topu taca atanlar! Yatırımcıların yabancılarla çalışmasını istemiyorsanız, öyle toplantılarda falan dediğiniz gibi "canınız yanıyorsa", önce içerdeki sistemin düzgün çalışması için üzerinize düşeni bir an önce yapmalısınız. Şu an için bize sunduğunuz aracı kurumların ve bunların işleyiş tarzının tek avantajı, para çekme yatırma hızı ve maliyetinin sıfır olması.

Geri kalan hizmetlerin durumu yurtdışındaki brokerların 5-6 yıl önceki halinden bile geride.

+ Konuya Cevap Yaz