+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CIBFX broker bir aldatmacadır

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

CIBFX broker bir aldatmacadır

Forumdaki herkese merhaba, beni burada gördüğünüz için teşekkür ederim.

Eh, CIBFX https://cibfx.com/ adlı bir broker ile çalıştım, bir forex broker, kişisel bir danışman tarafından yönetilen bir hesabım vardı. Danışmanım çok arkadaş canlısıydı ve en azından başlangıçta çok iyi bir kârlılık ile kazanan yatırımlar yaptı.

Birkaç ay sonra danışmanım çok iyi bir fırsat bulunduğuna, ancak yine de yatırım yapmam gerektiğine, çünkü hesabımın yeterli paraya sahip olmadığına dikkat çekiyor. Reddettim ve danışmanım bana defalarca saygısızlık etmeye başladı. Onu dinlemediğim için aptal olduğumu söylemeye başladı.

Bundan sonra paramın çekilmesini rica ediyorum ve başka bir işlem yapmamanızı rica ediyorum. Ben tatildeyken, danışmanımın aptalı, YETKİLENDİRME OLMADAN piyasaya karşı bir işlem yaptı ve hesabımı negatif sayılar içinde bıraktı !!!

Artık skype veya e-postalara veya herhangi bir şeye cevap vermiyorlar. Bu gerçekten şaşırtıcı. Çok kolayca 10.000 € 'dan fazla kaybetti. Ve bana pazarın şeylerinin, normal olarak gerçekleşen şeyler olduğunu söylüyor. Ayrıca, Scoundrel bana herşeyi kurtarmak için tekrar yatırım yapmam gerektiğini söyledi.

Buna ek olarak,% 100'ü düzenlendikten bahsetmişlerdi ve şimdi bunun bir yalan olduğunu biliyorum, Saint Vincent ve Grenadines'in tamamen korunmasız bıraktığı bir düzenlemeleri var. Ben CIBFX SCAMS TAVSİYE ETMEYİN.

TÜRKİYE'DE MÜŞTERİLER İÇİN BİR BAKIŞ OLMAKTADIR.

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    884
    213 mesaja 326 teşekkür aldı
    Geçmiş olsun , piyasada traderden çok aracı kurum var belli başlı 10-15 firma hariç diğerlerine bulaşmayın , sağda solda çıkan 100 doları 1 ayda 1 milyar dolar yaptı reklamlarına tıklayıp para yatırırsanız sonuç bu oluyor
    "Peşlerinden gidecek cesaretiniz varsa , bütün rüyalar gerçek olabilir.." Walt disney..

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    698
    596 mesaja 902 teşekkür aldı
    My Mood
    Fine
    Alıntı acemi tüccar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki herkese merhaba, beni burada gördüğünüz için teşekkür ederim.

Eh, CIBFX https://cibfx.com/ adlı bir broker ile çalıştım, bir forex broker, kişisel bir danışman tarafından yönetilen bir hesabım vardı. Danışmanım çok arkadaş canlısıydı ve en azından başlangıçta çok iyi bir kârlılık ile kazanan yatırımlar yaptı.

Birkaç ay sonra danışmanım çok iyi bir fırsat bulunduğuna, ancak yine de yatırım yapmam gerektiğine, çünkü hesabımın yeterli paraya sahip olmadığına dikkat çekiyor. Reddettim ve danışmanım bana defalarca saygısızlık etmeye başladı. Onu dinlemediğim için aptal olduğumu söylemeye başladı.

Bundan sonra paramın çekilmesini rica ediyorum ve başka bir işlem yapmamanızı rica ediyorum. Ben tatildeyken, danışmanımın aptalı, YETKİLENDİRME OLMADAN piyasaya karşı bir işlem yaptı ve hesabımı negatif sayılar içinde bıraktı !!!

Artık skype veya e-postalara veya herhangi bir şeye cevap vermiyorlar. Bu gerçekten şaşırtıcı. Çok kolayca 10.000 € 'dan fazla kaybetti. Ve bana pazarın şeylerinin, normal olarak gerçekleşen şeyler olduğunu söylüyor. Ayrıca, Scoundrel bana herşeyi kurtarmak için tekrar yatırım yapmam gerektiğini söyledi.

Buna ek olarak,% 100'ü düzenlendikten bahsetmişlerdi ve şimdi bunun bir yalan olduğunu biliyorum, Saint Vincent ve Grenadines'in tamamen korunmasız bıraktığı bir düzenlemeleri var. Ben CIBFX SCAMS TAVSİYE ETMEYİN.

TÜRKİYE'DE MÜŞTERİLER İÇİN BİR BAKIŞ OLMAKTADIR.
    anlamak için google translate bir daha geriye doğru kullanmak gerek
    ' Hiçbir korkuya benzemiyor Halkını satanın korkusu '

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı assassin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamak için google translate bir daha geriye doğru kullanmak gerek
    Üzgünüm, Peru'dan geliyorum ama bu CIBFX farelerinin Türk pazarında çalıştığını biliyorum, bu yüzden onları uyarmak için yazıyorum. Temelde beni aldattılar ve bana yalan söylediler. Tamamen düzenlendiklerini ve bir yalan olduğunu söylediler. Şimdi tamamen borçlandım. Paramı kurtarmanın bir yolu olduğunu mu düşünüyorsun?

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı mrt01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , piyasada traderden çok aracı kurum var belli başlı 10-15 firma hariç diğerlerine bulaşmayın , sağda solda çıkan 100 doları 1 ayda 1 milyar dolar yaptı reklamlarına tıklayıp para yatırırsanız sonuç bu oluyor
    Üzgünüm, ama mesajını anlamadım :'(

+ Konuya Cevap Yaz