+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FXCM-metatrader4

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

FXCM-metatrader4

http://www.fxcm.com/metatrader.jsp sitesinde FXCM artık metatrader4 u desteklediğini yazmış tabiki ben anladığım kadarıyla...tabiki min 5000 usd ve min 10k lot

Bunu kullana var mı acaba?

Nereden
    FxGrup HQ
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    854
    1.032 mesaja 1.908 teşekkür aldı
    My Mood
    Bored
    Oradaki sıralamamız alfabetik sıralamaya göre idi. Bir yanlış anlaşılma olmasın.

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    19
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    üstadlar herhangi bir firmaya direk yönlendirme yapma konusunda biraz hassaslar.forumu iyi okuyanlar ne kadar haklı olduklarını çok rahat anlayabilirler.bende ingilizce yok.amerikada bi akrabam var.ara bi sor dedim.uzmanforex fxcm nin türkiyedeki yetkili kurumumu değil mi diye.anasayfalarında ki verdikleri telefondan aradı.bi araştıralım size haber veririz dediler.3 gündür haber verecekler.bekle babam bekle.avukat arkadaşıma bide sen sor dedim. e-mail at,ben sana yazıyım gönder dedi.amerikalılar öyle çalışırmışnasıl bi çalışmaysa verem oldum.soruda türkiyedeki çalıştığınız kurumlar hakkında bilgi verirmisiniz şeklinde idi.derken e-maile cevap geldi.aynı gün hemde hayret!daha detaylı bilgi verirmisiniz sorunuz varsa şu tlf arayın felan filan gibi.kate silvestri tlf şu newyork.tabi tekrardan amerikaya döndük.bide şurayı ara ne diyecekler dedim.dedikleri cevap mealen şöyle(tabi bana iletilen mealuzmanforex türkiyedeki anlaşmalı kurumlarıymış.tek farkı türkçe dil seçeneği olmasıymış.güvenebilirmişiz.me tatrader platformuda var yalnız min hesap 5000$ diyo meta için.bilemiyorum daha az bi miktara açarlarmı sormak lazım.yalnız diğer trading station II platformu için mini hesap 300$ da açıyolar.non dealing desk olarak.valla ben bu platformdan memnunum metaya göre.ilk başta çok zorlanmıştım ama 2-3 gün içinde çözdüm üstelik ingilizceydi.şimdi bende kemal sunal gibi,valla hekim bey yeni ağa geldi geleli köylü maho ağa'yı arar olmuştur gibi ingilizceden şikayetçi olan ben,ingilizceyi arar olmuşam.alışkanlıktan dolayı ama. çok şükür ki;insan oğlunun herşeye alıştığı gibi,şimdi türkçeyede alışmışem
    tüm tecrübem bu kadar.platformda çok kişinin muzdarip olup aradığı pozisyonların hepsinden çık seçeneğide var.grafikler de üst üste bindir seçeneğiyle pariteler arası hareketlerde ki korelasyon görülebilir.grafikler meta kadar iyi değil.konuyu biraz dağıttık ama idare edin.

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Üstadım Trade station'un türkçe versiyonu var. Siteden indirebilirsin.Demosunu kullanıyorum.Şu an gayet hızlı gözüküyor.
    Bir de farkettiğim bir konu oldu.Ne kadar çok indikatör kullanılırsa hata payı artıyor gibi.Az olunca daha temkinli hamleler daha doğru sonuçlar getiriyor gibi.En azından bende öyle oldu..

5. 28/01/2009 08:23

Nereden
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    14
    27 mesaja 39 teşekkür aldı
    Ben aşağıdaki gibi kullanıyorum.

Tek tuşla işlem olayı güzel. Başka pencerede MT4 açıp, görüntüyü küçültüyorsunuz, sadece grafik görünüyor. FXCM stationdaki grafiğin üstüne getiriyorsunuz MT4 penceresini. Sol tarafta pariteler ve al sat butonları oluyor, altta da açık pozisyonlar görünüyor.

FXCM normal ekran:

FXCM + MT4 melez:

[/QUOTE]
    Kazanamadıklarına üzülme, kaybetmediklerine sevin. Gidenler gelmez, fırsatlarsa hiç bitmez.

Nereden
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    14
    27 mesaja 39 teşekkür aldı
    Alıntı soja4733 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun lafın kısası fxcm değil asıl mesele uzman forex arkadaşlar siz uzman forexten tecrübeyle sabit olumlu olumsuz bir fikriniz varmı
    Ben dün açtım hesap UzmanForex üzerinden.
    Deneyimlerimi zamanla yazarım.

Çok fazla bir sorun olacağını sanmıyorum.

www.fxcm.co.uk adresinden online form ile hesap başvurusu yapıyorsunuz, sadece formda acente olarak geçiyor "Orsada Bilişim" diye. Parayıda swift ile FXCM'nin İngiltere'deki banka hesabına gönderiyorsunuz.

UzmanForex 'de Türkiye'den Türkçe destek veriyor, yazışmaları Türkçeleştiriyor falan.

Şimdilik izlenimlerim bu kadar. Zamanla tecrübe edeceğiz bakalım.
    Kazanamadıklarına üzülme, kaybetmediklerine sevin. Gidenler gelmez, fırsatlarsa hiç bitmez.

Nereden
    ankara
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kişisel bir bilgisayarım yok bir forex firmasında hesap açtırmış olsam platformunuda cd' ye yüklemek istesem yüklenirmi?

sonra elimdeki platform cd ile istediğim bilgisayardan internetcafe, arkaş bilgisayarından işlem yapabilirmiyim herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım?

Nereden
    İzmir
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı mohikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kişisel bir bilgisayarım yok bir forex firmasında hesap açtırmış olsam platformunuda cd' ye yüklemek istesem yüklenirmi?

sonra elimdeki platform cd ile istediğim bilgisayardan internetcafe, arkaş bilgisayarından işlem yapabilirmiyim herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım?
    Cd ye gerek yok.

Flash Disk al bir tane yükle olur.
    Ne Verirsen Elinle O'da Gelir Seninle

Nereden
    ankara
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    flash diske yüklediğim zaman değişik bilgisayarlardan işlem yapabilirmiyim?

flash diskle platformun işlem yaptığım zamanlar donma, bağlantı kopukluğu gibi sorunlar olurmu sizce?

Nereden
    İzmir
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı mohikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flash diske yüklediğim zaman değişik bilgisayarlardan işlem yapabilirmiyim?

flash diskle platformun işlem yaptığım zamanlar donma, bağlantı kopukluğu gibi sorunlar olurmu sizce?
    Hayır olmaz.

O konu internet bağlantısı ve sistemle ilgili bir sorundur.

Kurumdan da kaynaklanır donmalar.

Flash bellek kullanmanın tek sorunu güvenliktir.

Gittiğiniz yerdeki bilgisayarlardan virüs kapma ihtimaliniz artar.

ayrıca kendi bilgisayarınız yok ise niye gerçek işlem yapıyorsunuzki.Başka bilgisayarlarda bu işi nekadar doğru tartışılır.

önce kendinize ait bir bilgisayar edinin bence.
    Ne Verirsen Elinle O'da Gelir Seninle

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu