+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 41 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 37 38 39 40 41
Toplam 408 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 408 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gündem haberleri

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    57
    87 mesaja 133 teşekkür aldı

2. gvtt üyemize teşekkür edenler:

Never (03/09/2018)

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    882
    1.490 mesaja 3.571 teşekkür aldı
    Ejder meyveli smoothie (chia tohumu eşliğinde), efuli (liçi meyvesi eşliğinde), aloevera (starex meyvesi eşliğinde), orman meyveli special, bahçe naneli limonata, taze sıkılmış portakal, taze sıkılmış greyfurt, taze sıkılmış havuç, taze sıkılmış elma.

— pataşur içerisinde çerkez tavuğu, zencefilli somonlu suşi, tartalet içerisinde antakya usulü humus, susamlı levrek simidi, aydın usulü kuzu çöp şiş…

Sosyal medya da gozume ilisti. Starex nedir ya? Menu genel itibari ile basarili.

Ozellikle suci zencefil muthis uzerinede o aci soy sos... Dragon fruit juice guzel secim ozellikle chia ile gercekten iyi oluyor. Fakat chia seeds e dikkat. Yuksek oranda fiber icerir. Fazla tuketirseniz tuvaletten cikamazsiniz. Ben ozellikle evde smoothie yaparken kivami artirsin diye kullaniyorum. Yogurt ile daha guzel.

Starex gercekten kafami karistirdi. Hani biz sonradan gorduk bu ejder chia susi falan islerini buralarda yoksa nereden alacaktim hatta nereden bilecektim biz halis muhlis anadolu insaniyiz yerliyiz yani.. Bu nedenle starex olayini yabanci olan esime gosterdim oda bilmiyormus. Bilen varsa lutfen aydinlatin beni.

Cok yazdik zamaninda.. o zamanda cikti dengesiz yarim akillilar.. o zaman faturayi odeyeceksiniz demistim. Simdi oduyorsunuz odemeyede devam edeceksiniz. Bunlar ekonomik beterin beteri var. umarim faturalar sadece ekonomi cercevesinde kalir. Gerci ulke o asamayida geceli yillar oluyor...

Tamamen milli ve yerli aptallasma var ulkede inanilir gibi degil. Hayret ediyorum.
    Every nation gets the government it deserves... Joseph Maistre

4. Never üyemize teşekkür edenler:

mrt01 (04/09/2018)

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    698
    595 mesaja 901 teşekkür aldı
    My Mood
    Fine
    olaylar arasında müthiş bir kopukluk var
    damdan bahsederken temel e dem vurmuşsunuz
    bu da taktik olsa gerek
    ' Hiçbir korkuya benzemiyor Halkını satanın korkusu '

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    882
    Ezan din Allah ile baslayip - dolar bitti zaten, dis guc, kriz var, kriz yok, Amerika batti, yol yaptik kopru yaptik, buda gecer yahu ne agliyorsunuz ile bitirmek kadar olmasada taktik yapiyorum.

Temel de dem vurursa sikinti yok. turkiye de seni linc edecegiz ile baslayip kufur edenler bile yazabiliyor. Demokratiz yeter ki ortak payda akil ve mantik olsun. Rahmetli Zeki Muren - biz ayrilamayiz - cok sevdigim sarkisi.

Buda taktik oldu simdi : )

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    698
    595 mesaja 901 teşekkür aldı
    My Mood
    Fine
    Turkey's Lira Needs More Than Intent to Raise Interest Rates

https://www.bloomberg.com/news/artic...interest-rates

kıskananlar çatlasın
    ' Hiçbir korkuya benzemiyor Halkını satanın korkusu '

Nereden
    Berlin
    Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    711
    416 mesaja 770 teşekkür aldı
    Sadrazam Damat Berat IMFyle isimiz yok dedikten sonra bugun Londrada Dolar cinsinden Borc bulmaya calisiyordu. anlami: Milletimizin gözünde prestijimiz sarsilmasin diye IMFye Amerikaya gitmeyiz ama Ingiltereye gideriz.

halbuki ikisi de dis güc. nasil olacak...tabi yeterki prestijmiz sarsilmasin, Londrali para babalari 10 kat fazla Faizle verseler bile aliriz. Prestij önemli. ne demisti Baskanimiz. "itibardan tasarruf olmaz" ama halk acliktan ölsün.
    "Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve her ulus kişisinin kafasına koyacağız." Kemal Atatürk

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    882
    Meali Amerika bizi kurtar... Allah Allah Oysa Amerika batmisti. 400miyar $ Turkiye ekonomisi ile 1.4 trilyonluk Rusya ortakligi Amerika borsalarini cokertmis dunya da eksen kaymisti. Yeni super guc turkiye olmus putin erdogan yakinlasmasi amerikalilari catlatiyor patlatiyordu. Turkiye bagiriyor Abd korkuyordu falan filan.. Cok yazdik, umarim afrin konusunda bir daha yazmak zorunda kalmam. Puzzle orada tamamlanabilir cunku. Zaman surec akil mantik izan. Baska ne denebilir.

Ulkenin durumu toplumun durumu komedi.. agir cekim komedi dram.. oscarlik sonu cok kotu bitecek gibi gorunuyor.

https://www.wsj.com/articles/the-wor...sad-1536614148

Post Thanks / Like
    Ettiği Teşekkür
    882
    Batan American mallari kosan aliyor galiba The Dow just soared to its first record high since late January.

Ya daha gecen gun turkiye olarak amerikayi batirmistik. Acaba diyorum nasa gibi bizi aldatiyorlar olabilirler mi?

Dunya zaten duz nasa yuvarlak diye bizi kandiriyor yillardir. Alimlerimiz boyle diyor.

Ayni mantikla Dow Jones 0 olup bize 26k diye gosteriyor olabilirler mi?

Hani yarin birgun yine duserse biz turkiye olarak bir elimizde China bir elimizde Russia ile onlari cokertmis sayilmazmiyiz?

+ Konuya Cevap Yaz